Niepowtarzalne elementy dekoracyjne dla domu

zdjęcia na szkle
Gdybyśmy tylko mogli zamieszkać w niesamowicie atrakcyjnym, wręcz luksusowym miejscu, od razu poczulibyśmy się lepiej, zyskalibyśmy więcej energii do działania i chciałoby się nam robić dosłownie wszystko. A sami przecież decydujemy o tym, w jakim budynku na co dzień przebywamy. Możemy go bezustannie udoskonalać, upiększać i ozdabiać. Wykorzystajmy w tym celu niepowtarzalne dodatki, które w niczym nie będą przypominać naszych dotychczasowych i bardzo zwykłych donic, obrazków czy kwiatków.

Jedną z najbardziej niesamowitych ozdób są po prostu zdjęcia na szkle. Kolorowe fotografie drukuje się na specjalnych powierzchniach i następnie umieszcza na pustych czy wolnych ścianach. Możemy sami wykonać dla siebie coś podobnego. Zgłośmy się do firmy tworzącej tego rodzaju dekoracje i sprawdźmy najpierw całą ofertę jej usług. Składając swoje pierwsze zamówienie, będziemy musieli ustalić wiele parametrów naszego nowego dodatku. Przede wszystkim określmy jego wielkość. Jeśli pragniemy udekorować większy salon, stwórzmy coś o imponującym rozmiarze, co zdoła wypełnić całą ścianę i stanie się głównym elementem aranżacji. Mniejsze dekoracje ścienne możemy zastosować w kuchni, łazience czy pokoju dziecięcym, dopasowują do nich jeszcze dodatkowe elementy ozdobne. Wybierzmy też same zdjęcia na szkle, decydując o tym, co w ogóle ma się pojawić na tej szklanej powierzchni. Stwórzmy z niej dekorację niepowtarzalną i bardzo sentymentalną, kreując ją z własnych fotografii rodzinnych czy tych, które wykonaliśmy podczas ważnych dla nas momentów. Przygotowane obrazy umieśćmy także w fantazyjnych ramach, by jeszcze bardziej je wyróżnić. Każdy, kto wejdzie do naszego domu, na pewno od razu zwróci na nie uwagę.

To właśnie dzięki różnorodnym dodatkom jesteśmy w stanie zmieniać charakter naszych pomieszczeń. Starajmy się z nimi kombinować i odkrywajmy nowe elementy dekoracyjne, wprowadzając je do dotychczasowych, zwykłych aranżacji. Zdjęcia na szkle na nas samych zrobią gigantyczne wrażenie. Z przyjemnością będziemy je codziennie podziwiać.

kostka brukowa
Dom i ogród Ogród

Piękny ogród z wybrukowanymi alejkami

Chyba każdy z nas marzy o pięknym ogrodzie, w którym mógłby zażywać odpoczynku i relaksować się kiedy tylko na to będzie mieć ochotę. O takim ogrodzie, który prócz pięknych skalniaków wyłożony jest granitową kostką brukową, z alejkami, klombami i innymi składowymi które cieszą oko.

Read More
okna drutex Kraków
Dom i ogród

Dobre okna połową sukcesu bezpiecznego domu

Posiadanie własnego mieszkania w dzisiejszych czasach, to ogromny skarb. Dlaczego? Pytanie to może mieć wiele odpowiedzi.

Read More
kokon-niemowlecy-senna-sowka
Dom i ogród Dzieci

Kokon dla niemowlaka czy różek?

Po urodzeniu maluszka, każdy zastanawia się, jakie są potrzebne niezbędne gadżety do opieki nad nim. Kokon dla niemowlaka jest jednym z takich rzeczy, które mogą nam się bardzo przydać w pierwszych miesiącach życia. Rożek dla niemowlaka jest także świetnym pomysłem, z uwagi na to, że możemy w nim nosić maleńkiego człowieka.

Read More