Diament w koronie mieszkania

W aranżacji każdego wnętrza jest parę etapów. Gdy już oczywiście mamy mieszkanie, które będziemy urządzać jest nam potrzebny projekt tego jak to będzie. Możemy wynająć dekoratora wnętrza, architekta, możemy zrobić to sami- kwestia budżetu i kreatywności. Koniec końców każdy będzie musiał zrobić to samo- wybrać motyw, w jakim zostanie urządzone mieszkanie i znaleźć sposób na przeniesienie tego motywu na płaszczyznę mieszkania. Najważniejsze są meble, kolory (lub motywy) ścian oraz ewentualne dodatki typu obrazy, rzeźby czy kwiaty. To jest nasza korona, trzon całości, ale żeby korona błyszczała tak jak trzeba potrzebny jest ostatni szczegół, który będzie podkreślał całą resztę. W tym przypadku chodzi o oświetlenie, umiejętnie rozplanowane podkreśla piękno tego co już zrobiliśmy. Najlepszym pomysłem w tym momencie będzie oświetlenie LED, które znajdziemy w różnych kolorach, różnej intensywności światła, a na dodatek zazwyczaj „ciągnące” dużo mniej prądu niż zwykłe żarówki. Niestety sama żarówka to za mało, bo co możemy zrobić jeśli chcemy w ładny sposób podświetlić nasz ulubiony regał lub półkę na książki? Prosta odpowiedź- profile LED’owe! Czym są profile LED’owe? Różnego rodzaju aranżacje do których możemy przyczepić nasze oświetlenie LED.
Jest wiele rodzai profili, ale my osobiście polecamy profile aluminiowe LED. Cena atrakcyjna, nowoczesny wygląd, a gdybyśmy po jakimś czasie stwierdzili, że to już nam nie odpowiada i chcemy czegoś innego to nie ma problemu- nie musimy dorzucać tego do rupieci w piwnicy lub na strychu- oddajemy po prostu na złomowisko (gdzie jeszcze nam za to zapłacą!).

roboty ziemne
Dom i ogród

Jak wybrać odpowiednią firmę do rozbiórki budynku?

Planujesz rozbiórkę domu, budynku gospodarczego, stodoły, budynku usługowego lub innego obiektu? W takiej sytuacji na pewno staniesz przed dylematem z usług jakiej firmy skorzystać, aby wyburzanie przebiegło szybko i bezproblemowo. Poniżej podpowiadamy na co w szczególności powinieneś zwrócić uwagę przy planowaniu rozbiórki oraz przy wyborze ekipy do przeprowadzenia prac.

Read More
kostka brukowa
Dom i ogród Ogród

Piękny ogród z wybrukowanymi alejkami

Chyba każdy z nas marzy o pięknym ogrodzie, w którym mógłby zażywać odpoczynku i relaksować się kiedy tylko na to będzie mieć ochotę. O takim ogrodzie, który prócz pięknych skalniaków wyłożony jest granitową kostką brukową, z alejkami, klombami i innymi składowymi które cieszą oko.

Read More
okna drutex Kraków
Dom i ogród

Dobre okna połową sukcesu bezpiecznego domu

Posiadanie własnego mieszkania w dzisiejszych czasach, to ogromny skarb. Dlaczego? Pytanie to może mieć wiele odpowiedzi.

Read More