Dobra i niekoniecznie droga reklama? Przypinki z własnym nadrukiem!

przykładowa przypinka reklamowa

Właściciele małych firm często nie mają wystarczających środków na odpowiedniego poziomu reklamę. Chwytają się różnych tanich rozwiązań, by jak najwięcej promować swoją działalność i nieraz nie wychodzą na tym za dobrze. Od lat wiadomo, że kierunkiem, którym warto podążyć są gadżety reklamowe. Przypinki z własnym nadrukiem to jeden z oryginalniejszych pomysłów, a zarazem dosyć efektywny sposób promocji.

Seniorzy a przypinki reklamowe

Część osób może tutaj podnieść temat, że przypinki reklamowe nie sprawdzą się w przypadku na przykład starszej klienteli. Nie jest to jednak do końca prawdą. Może klasyczne przypinki na zamówienie z agrafką nie będą odpowiednie dla seniora, bo przecież nie przypnie jej sobie do kurtki, ale już produkty takie jak przypinki z otwieraczami, brelokiem lub lusterkiem, będą jak najbardziej gadżetami przydatnymi także seniorom, a na takich również może znajdować się reklama firmy.

Co umieścić na przypince

Chociaż przypinki są niezbyt imponujących rozmiarów, to naprawdę można na nich umieścić nieźle widoczne hasło reklamowe. Najmniejszych rozmiarów gadżety mają sens jako przypinki z logo, na większych bez problemu umieścimy nazwę, adres, dane kontaktowe, hasło reklamowe czy grafikę przedstawiającą to czym się zajmujemy, na przykład to co sprzedajemy. Możemy umieścić obojętnie jaki nadruk, a grafikę w odpowiednim rozmiarze albo opracujemy sobie osobiście, albo wykona ją pracownik firmy, w której można kupić takie personalizowane przypinki.

Gdzie i jakie przypinki na zamówienie wybrać

Odpowiadając na pytanie gdzie kupić te gadżety, to najlepiej i najszybciej zrobić o w sieci. Producenci przypinek albo przyjmują zamówienia na realizację tych gadżetów mailowo lub telefonicznie, albo posiadają własne sklepy internetowe, gdzie można wybrać co się chce i przesłać grafikę do nadruku na przypinkach lub zlecić kompletną usługę produkcji wraz ze stworzeniem kreacji graficznej na gadżety. Jako przykład mogę z czystym sumieniem podać firmę Buttonfly produkującą solidne przypinki w dobrych cenach niezmiennie od wielu lat.

Jeśli zaś chodzi o to jakie przypinki najrozsądniej zamówić, to koniecznie trzeba zwrócić uwagę, by producent zapewniał odpowiednio wytrzymałą folię chroniącą nadruk, gwarantował wydruk w najwyższej jakości oraz by przypinki robione były z materiałów ze stali nierdzewnej, co sprawi, że będą mocne i wytrzymają przez długi czas.

krowki-personalizowane
Reklama i marketing

Słodkości reklamowe w postaci krówek personalizowanych

Trzeba stwierdzić, że na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się dosyć mocnymi gadżeciarzami, pod wieloma względami. Wyposażenie domu, samochodu, sprzęty codziennego użytku, ciuchy itp. Lubimy też w kreatywny sposób prezentować wydarzenia lub markę, których jesteśmy autorami lub uczestnikami.

Read More
krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych
Przemysł Reklama i marketing

Krówki weselne dla gości weselnych – tylko dla Ciebie

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Tego dnia zmieni się nasz harmonogram. Trzeba będzie zadbać o nowe obowiązki względem siebie, a także rozmyślać więcej nad wspólną przyszłością i drogą życiową. Jednak warto najpierw odpowiednio nacieszyć się właśnie tym dniem.

Read More
druk katalogów kraków
Reklama i marketing

Jak wybrać drukarnię materiałów reklamowych?

Zgodnie z popularnym polskim powiedzeniem – reklama jest dźwignią handlu. A jedną z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy są w dalszym ciągu materiały drukowane – foldery, katalogi, ulotki, plakaty czy billboardy. Oraz inne podobne drukowane materiały promocyjne.

Read More