Dobra i niekoniecznie droga reklama? Przypinki z własnym nadrukiem!

przykładowa przypinka reklamowa

Właściciele małych firm często nie mają wystarczających środków na odpowiedniego poziomu reklamę. Chwytają się różnych tanich rozwiązań, by jak najwięcej promować swoją działalność i nieraz nie wychodzą na tym za dobrze. Od lat wiadomo, że kierunkiem, którym warto podążyć są gadżety reklamowe. Przypinki z własnym nadrukiem to jeden z oryginalniejszych pomysłów, a zarazem dosyć efektywny sposób promocji.

Seniorzy a przypinki reklamowe

Część osób może tutaj podnieść temat, że przypinki reklamowe nie sprawdzą się w przypadku na przykład starszej klienteli. Nie jest to jednak do końca prawdą. Może klasyczne przypinki na zamówienie z agrafką nie będą odpowiednie dla seniora, bo przecież nie przypnie jej sobie do kurtki, ale już produkty takie jak przypinki z otwieraczami, brelokiem lub lusterkiem, będą jak najbardziej gadżetami przydatnymi także seniorom, a na takich również może znajdować się reklama firmy.

Co umieścić na przypince

Chociaż przypinki są niezbyt imponujących rozmiarów, to naprawdę można na nich umieścić nieźle widoczne hasło reklamowe. Najmniejszych rozmiarów gadżety mają sens jako przypinki z logo, na większych bez problemu umieścimy nazwę, adres, dane kontaktowe, hasło reklamowe czy grafikę przedstawiającą to czym się zajmujemy, na przykład to co sprzedajemy. Możemy umieścić obojętnie jaki nadruk, a grafikę w odpowiednim rozmiarze albo opracujemy sobie osobiście, albo wykona ją pracownik firmy, w której można kupić takie personalizowane przypinki.

Gdzie i jakie przypinki na zamówienie wybrać

Odpowiadając na pytanie gdzie kupić te gadżety, to najlepiej i najszybciej zrobić o w sieci. Producenci przypinek albo przyjmują zamówienia na realizację tych gadżetów mailowo lub telefonicznie, albo posiadają własne sklepy internetowe, gdzie można wybrać co się chce i przesłać grafikę do nadruku na przypinkach lub zlecić kompletną usługę produkcji wraz ze stworzeniem kreacji graficznej na gadżety. Jako przykład mogę z czystym sumieniem podać firmę Buttonfly produkującą solidne przypinki w dobrych cenach niezmiennie od wielu lat.

Jeśli zaś chodzi o to jakie przypinki najrozsądniej zamówić, to koniecznie trzeba zwrócić uwagę, by producent zapewniał odpowiednio wytrzymałą folię chroniącą nadruk, gwarantował wydruk w najwyższej jakości oraz by przypinki robione były z materiałów ze stali nierdzewnej, co sprawi, że będą mocne i wytrzymają przez długi czas.

Oprogramowanie do sprzedaży biletów
Internet Oprogramowanie Reklama i marketing

Oprogramowanie do sprzedaży biletów

Oprogramowanie do sprzedaży biletów to narzędzie niezbędne dla każdego organizatora wydarzeń, który pragnie zautomatyzować i zoptymalizować proces sprzedaży biletów. Dzięki różnorodnym funkcjom, takie oprogramowanie umożliwia zarządzanie sprzedażą biletów online, tworzenie i śledzenie rezerwacji, przeprowadzanie transakcji płatniczych, sprzedaż biletów na miejscu wydarzenia, a także analizę i raportowanie danych sprzedażowych.

Read More
dom mediowy
Biznes i ekonomia Reklama i marketing

Czym są domy mediowe?

Domy mediowe to firmy, które specjalizują się w świadczeniu usług związanych z branżą medialną. Świadczą wiele usług, w tym kampanie reklamowe i marketingowe, tworzenie i dystrybucję treści, a także produkcję i zarządzanie mediami cyfrowymi. Współpracując z domem mediowym, firmy mogą dotrzeć do większej liczby odbiorców poprzez różne kanały, takie jak telewizja, radio, gazety, czasopisma i […]

Read More
film promocyjny produkowany przez grandfox
Reklama i marketing

Jak robić filmy promocyjne?

W dzisiejszym szybkim świecie, gdzie uwaga jest krótka, a konkurencja jest wysoka, firmy muszą wyróżnić się, aby odnieść sukces. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na to są produkcja filmowa i filmy reklamowe. Te dwie techniki produkcji wideo mogą pomóc firmom stworzyć angażujące i wizualnie zachwycające treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Read More