Świetny sposób na marketing

słodycze reklamowe

Brakuje Ci już pomysłu na reklamę? Banery na ulicy nie przynoszą zysku? Wizytówki to za mało? Jeśli posiadasz firmę to świetną inwestycją będą na przykład słodycze reklamowe! Jest to bardzo ciekawa inwestycja, szczególnie jeśli prowadzimy biznes, w którym liczy się kontakt z klientem. Zainwestowanie w cukierki reklamowe, może być wtedy strzałem w dziesiątkę. Prosty przykład, klient przychodzi po fakturę, która opina się na konkretną kwotę. Aby zostawić po swojej firmie dobre wrażenie, do takowej faktury możemy dołączyć cukierki z reklamą naszej firmy, na osłodzenie wspólnych interesów.Świetnym pomysłem jest również wystawienie koszyczka z takowymi cukierkami w pobliżu wejścia do naszej firmy lub przy stanowisku, w którym obsługujemy naszych klientów lub świadczymy jakąś usługę.

Kolejnym marketingowym pomysłem są… napoje reklamowe. Tak, dokładnie. Napój może być równie skuteczny, co jakakolwiek inna forma reklamy, a przede wszystkim jako bardzo dobry dodatek do spotkań biznesowych i tym podobnych. Jeśli urządzamy takie spotkanie właśnie w naszej firmie, to chociażby butelka wody opatrzona logiem naszej firmy, będzie świetnym dodatkiem, który pozostawi w kliencie przeświadczenie, że w tej firmie dba się o interesy z innymi. A przede wszystkim napój reklamowy z naszym logiem ugasi czyjeś pragnienie.

Są to bardzo niewielkie rzeczy, które potrafią zbudować naprawdę poważne relacje z klientem. Więc warto czasem zainwestować w mniej konwencjonalne formy marketingu, zamiast trzymać się tych utartych ścieżek. Wszelakie nadruki na słodycze reklamowe, można bez problemu pozyskać bezpośrednio u firmy, która zajmowałaby się dostarczaniem łakoci.

Zobacz więcej: Super słodycze | Słodycze reklamowe

krowki-personalizowane
Reklama i marketing

Słodkości reklamowe w postaci krówek personalizowanych

Trzeba stwierdzić, że na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się dosyć mocnymi gadżeciarzami, pod wieloma względami. Wyposażenie domu, samochodu, sprzęty codziennego użytku, ciuchy itp. Lubimy też w kreatywny sposób prezentować wydarzenia lub markę, których jesteśmy autorami lub uczestnikami.

Read More
krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych
Przemysł Reklama i marketing

Krówki weselne dla gości weselnych – tylko dla Ciebie

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Tego dnia zmieni się nasz harmonogram. Trzeba będzie zadbać o nowe obowiązki względem siebie, a także rozmyślać więcej nad wspólną przyszłością i drogą życiową. Jednak warto najpierw odpowiednio nacieszyć się właśnie tym dniem.

Read More