Świetny sposób na marketing

Brakuje Ci już pomysłu na reklamę? Banery na ulicy nie przynoszą zysku? Wizytówki to za mało? Jeśli posiadasz firmę to świetną inwestycją będą na przykład słodycze reklamowe! Jest to bardzo ciekawa inwestycja, szczególnie jeśli prowadzimy biznes, w którym liczy się kontakt z klientem. Zainwestowanie w cukierki reklamowe, może być wtedy strzałem w dziesiątkę. Prosty przykład, klient przychodzi po fakturę, która opina się na konkretną kwotę. Aby zostawić po swojej firmie dobre wrażenie, do takowej faktury możemy dołączyć cukierki z reklamą naszej firmy, na osłodzenie wspólnych interesów.Świetnym pomysłem jest również wystawienie koszyczka z takowymi cukierkami w pobliżu wejścia do naszej firmy lub przy stanowisku, w którym obsługujemy naszych klientów lub świadczymy jakąś usługę.

Kolejnym marketingowym pomysłem są… napoje reklamowe. Tak, dokładnie. Napój może być równie skuteczny, co jakakolwiek inna forma reklamy, a przede wszystkim jako bardzo dobry dodatek do spotkań biznesowych i tym podobnych. Jeśli urządzamy takie spotkanie właśnie w naszej firmie, to chociażby butelka wody opatrzona logiem naszej firmy, będzie świetnym dodatkiem, który pozostawi w kliencie przeświadczenie, że w tej firmie dba się o interesy z innymi. A przede wszystkim napój reklamowy z naszym logiem ugasi czyjeś pragnienie.

Są to bardzo niewielkie rzeczy, które potrafią zbudować naprawdę poważne relacje z klientem. Więc warto czasem zainwestować w mniej konwencjonalne formy marketingu, zamiast trzymać się tych utartych ścieżek. Wszelakie nadruki na słodycze reklamowe, można bez problemu pozyskać bezpośrednio u firmy, która zajmowałaby się dostarczaniem łakoci.

Zobacz więcej: Super słodycze | Słodycze reklamowe