Świetny sposób na marketing

słodycze reklamowe

Brakuje Ci już pomysłu na reklamę? Banery na ulicy nie przynoszą zysku? Wizytówki to za mało? Jeśli posiadasz firmę to świetną inwestycją będą na przykład słodycze reklamowe! Jest to bardzo ciekawa inwestycja, szczególnie jeśli prowadzimy biznes, w którym liczy się kontakt z klientem. Zainwestowanie w cukierki reklamowe, może być wtedy strzałem w dziesiątkę. Prosty przykład, klient przychodzi po fakturę, która opina się na konkretną kwotę. Aby zostawić po swojej firmie dobre wrażenie, do takowej faktury możemy dołączyć cukierki z reklamą naszej firmy, na osłodzenie wspólnych interesów.Świetnym pomysłem jest również wystawienie koszyczka z takowymi cukierkami w pobliżu wejścia do naszej firmy lub przy stanowisku, w którym obsługujemy naszych klientów lub świadczymy jakąś usługę.

Kolejnym marketingowym pomysłem są… napoje reklamowe. Tak, dokładnie. Napój może być równie skuteczny, co jakakolwiek inna forma reklamy, a przede wszystkim jako bardzo dobry dodatek do spotkań biznesowych i tym podobnych. Jeśli urządzamy takie spotkanie właśnie w naszej firmie, to chociażby butelka wody opatrzona logiem naszej firmy, będzie świetnym dodatkiem, który pozostawi w kliencie przeświadczenie, że w tej firmie dba się o interesy z innymi. A przede wszystkim napój reklamowy z naszym logiem ugasi czyjeś pragnienie.

Są to bardzo niewielkie rzeczy, które potrafią zbudować naprawdę poważne relacje z klientem. Więc warto czasem zainwestować w mniej konwencjonalne formy marketingu, zamiast trzymać się tych utartych ścieżek. Wszelakie nadruki na słodycze reklamowe, można bez problemu pozyskać bezpośrednio u firmy, która zajmowałaby się dostarczaniem łakoci.

Zobacz więcej: Super słodycze | Słodycze reklamowe

Oprogramowanie do sprzedaży biletów
Internet Oprogramowanie Reklama i marketing

Oprogramowanie do sprzedaży biletów

Oprogramowanie do sprzedaży biletów to narzędzie niezbędne dla każdego organizatora wydarzeń, który pragnie zautomatyzować i zoptymalizować proces sprzedaży biletów. Dzięki różnorodnym funkcjom, takie oprogramowanie umożliwia zarządzanie sprzedażą biletów online, tworzenie i śledzenie rezerwacji, przeprowadzanie transakcji płatniczych, sprzedaż biletów na miejscu wydarzenia, a także analizę i raportowanie danych sprzedażowych.

Read More
dom mediowy
Biznes i ekonomia Reklama i marketing

Czym są domy mediowe?

Domy mediowe to firmy, które specjalizują się w świadczeniu usług związanych z branżą medialną. Świadczą wiele usług, w tym kampanie reklamowe i marketingowe, tworzenie i dystrybucję treści, a także produkcję i zarządzanie mediami cyfrowymi. Współpracując z domem mediowym, firmy mogą dotrzeć do większej liczby odbiorców poprzez różne kanały, takie jak telewizja, radio, gazety, czasopisma i […]

Read More
film promocyjny produkowany przez grandfox
Reklama i marketing

Jak robić filmy promocyjne?

W dzisiejszym szybkim świecie, gdzie uwaga jest krótka, a konkurencja jest wysoka, firmy muszą wyróżnić się, aby odnieść sukces. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na to są produkcja filmowa i filmy reklamowe. Te dwie techniki produkcji wideo mogą pomóc firmom stworzyć angażujące i wizualnie zachwycające treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Read More