Wyższe obroty w e-sklepie

google adwords

Marek od niedawna jest właścicielem sklepu internetowego. Zdecydował się otworzyć sklep z akcesoriami dla rowerzystów, aby spełnić swoje marzenie i zmonetyzować swoją pasję, jaką były górskie zjazdy rowerowe. Wierzył, że uruchomienie sklepu internetowego pozwoli mu całkowicie oddać się temu, co kocha. A kiedy zatrudni kogoś do obsługi, będzie mógł bez przeszkód wybrać się na dłuższe wyjazdy rowerowe za granicę.

Zdawał sobie sprawę, że przy obecnej konkurencji, jaka panuje w handlu elektronicznym, od początku musi zainwestować w reklamę. Jednak sporą część budżetu pochłonął asortyment, który chciał sprzedawać. Zdecydował się więc na usługi agencji zajmującej się pozycjonowaniem i promocją stron w internecie, jednak bez działań w Google Adwords. Szybko przekonał się, że obroty nie są takie, jak początkowo planował. Wiedział, że na efekty z pozycjonowania organicznego będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Założył konta na popularnych portalach społecznościowych, ale bardzo szybko przekonał się, że zbudowanie wartościowej społeczności, która będzie miała przełożenie na wzrost zamówień, wcale nie jest takie proste, jak czytał w różnych poradnikach w internecie.

Będąc na cyklicznym spotkaniu przedsiębiorców organizowanym w jego mieście, dopiero podczas prelekcji właściciela jednego z najpopularniejszych sklepu internetowego w branży motoryzacyjnej, zrozumiał, że realny szybki wzrost obrotów może przynieść dobrze zaplanowana kampania AdWords. Jeszcze tego samego dnia postanowił zadzwonić do agencji SEO (zresztą tej: euro-seo.pl/adwords), aby wykupić pakiet obsługi AdWords.

oprogramowanie
Komputery i Internet Oprogramowanie

Oprogramowanie do salonu piękności

Z usług salonów piękności, solariów i zakładów fryzjerskich z roku na rok korzysta coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy z nas chce mieć piękne, zgrabne i jędrne ciało. Poza aktywnością fizyczną i zdrową dietą, zabiegi pielęgnacyjne naprawdę mogą pomóc w utrzymywaniu dobrej formy.

Read More
multikody do katalogów
Internet Katalogi i precle Pozycjonowanie

Multikody do katalogów, czyli przemyślane katalogowanie stron

Pozycjonowanie strony internetowej powinno się zacząć od dodania unikalnej treści. Niepowtarzalne oraz nigdzie wcześniej nie wstawiane teksty mają w tym zakresie duże znaczenie. Warto pamiętać, że opis w katalogu firmowym nie powinien z reguły przekraczać 500 znaków.

Read More
Oprogramowanie do sprzedaży biletów
Internet Oprogramowanie Reklama i marketing

Oprogramowanie do sprzedaży biletów

Oprogramowanie do sprzedaży biletów to narzędzie niezbędne dla każdego organizatora wydarzeń, który pragnie zautomatyzować i zoptymalizować proces sprzedaży biletów. Dzięki różnorodnym funkcjom, takie oprogramowanie umożliwia zarządzanie sprzedażą biletów online, tworzenie i śledzenie rezerwacji, przeprowadzanie transakcji płatniczych, sprzedaż biletów na miejscu wydarzenia, a także analizę i raportowanie danych sprzedażowych.

Read More