Tor gokartowy w Krakowie

Masz prawo jazdy? Nie masz? Nic nie szkodzi. Tor gokartowy w Krakowie zaprasza wszystkich, dzieci, młodzież, dorosłych, a także starszych użytkowników na przejażdżkę gokartami. Nie są nam potrzebne prawo jazdy. To jest prostsze niż jazda na rowerze. Wszystkiego cię nauczymy i pokażemy od podstaw.

go karting krakowJest to świetny sposób spędzania wolnego czasu, a może się stać nawet nowym hobby i zainteresowaniem, które porwie na długie godziny. Gokarty to świetna zabawa. Wielu uczestników ścigających się ze sobą na czas, emocje i rywalizacja to jest coś, czego każdy potrzebuje. Adrenalina rośnie w miarę prędkości. Stawiaj sobie nowe wyzwania, pokonuj rekordy i walcz o nagrody.

Gokart jest bardzo prosty do sterowania. Jest to pojazd niski, czterokołowy. Gaz, hamulec oraz kierownica pozwolą ruszyć do przodu. Utknąłeś? Nie ma problemu. Jest to pojazd na tyle lekki, że łatwo go wypchnąć z powrotem. Koniecznością w jeździe jest założenie na głowę kasku chroniącego. W założeniu jest to bezpieczny sport, ale nie każdy jest w stanie zapanować nad prędkością.

Szukasz możliwości rezerwacji toru dla grup zorganizowanych? Sprawdź go-karting Krakow w serwisie online BumperBall.pl. Znajdziesz ta również wiele innych form rozrywki grupowej!

Tor gokartowy jest wyłożony specjalną powierzchnią, dzięki której jeździ się wygodnie. Dobra jakość i przyczepność to podstawa. Długość toru sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającym uczestnikom. Tor ma długość jednego kilometra. Trasa jest zróżnicowana.

Występują na niej niewielka wzniesienia, a także liczne utrudnienia w postaci przeszkód do pokonania oraz zakrętów. Cała trasa jest zabezpieczona oraz odpowiednio oznaczona, dzięki czemu nie ma problemu się po niej poruszać nawet za pierwszym razem. Zachęcamy spróbować i się nie bać.