Słodkości reklamowe w postaci krówek personalizowanych

krowki-personalizowane

Trzeba stwierdzić, że na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się dosyć mocnymi gadżeciarzami, pod wieloma względami. Wyposażenie domu, samochodu, sprzęty codziennego użytku, ciuchy itp. Lubimy też w kreatywny sposób prezentować wydarzenia lub markę, których jesteśmy autorami lub uczestnikami.

Krówki personalizowane 

Spójrzmy np. na imprezy okolicznościowe – ileż ciekawych artykułów zamawiamy, aby upamiętnić te chwile. Coraz częściej spotykaną słodkością na przykład na weselach, są krówki personalizowane. Opakowanie wybrane przez parę młodą, dopasowane do stylistyki okazji i prezentujące imiona nowożeńców, datę wydarzenia i krótkie „dziękuję” lub jakąś nadrukowaną sentencję, bezpośrednio na papierku lub opakowaniu, w które włożona jest słodkość.

To nic nowego. Możemy wybrać również i inne cukierki personalizowane. W zależności od gustu, potrzeby czy zwyczajnie – zachcianki. Produktów na rynku jest tyle, ile potrzeb osób zamawiających. Agencje reklamowe i promocyjne, a nawet producenci słodyczy, są na tyle elastyczni, że przygotują właściwie wszystko na zamówienie. Personalizowane krówki są jednak najbardziej popularne. Darzymy je ogromną sympatią i sentymentem. Jednak gadżet ten gości nie tylko na weselach. Eventy różnego typu jak targi, konferencje, spotkania biznesowe i inne, gdzie produkt leży spokojnie nie wadząc nikomu, również są miejscem, gdzie można spotkać tego typu słodkości reklamowe.

Także i w biurach czy w przesyłkach jako miły gadżet razem z długopisem, notatnikiem, breloczkiem itp. Słodkość wywołuje ciepłe uczucia wśród osób, które go otrzymują. Jest to więc pozytywna forma podkreślenia wydarzenia czy marki, z nienarzucającą się formą przekazu.

krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych
Przemysł Reklama i marketing

Krówki weselne dla gości weselnych – tylko dla Ciebie

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Tego dnia zmieni się nasz harmonogram. Trzeba będzie zadbać o nowe obowiązki względem siebie, a także rozmyślać więcej nad wspólną przyszłością i drogą życiową. Jednak warto najpierw odpowiednio nacieszyć się właśnie tym dniem.

Read More
druk katalogów kraków
Reklama i marketing

Jak wybrać drukarnię materiałów reklamowych?

Zgodnie z popularnym polskim powiedzeniem – reklama jest dźwignią handlu. A jedną z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy są w dalszym ciągu materiały drukowane – foldery, katalogi, ulotki, plakaty czy billboardy. Oraz inne podobne drukowane materiały promocyjne.

Read More