Słodkości reklamowe w postaci krówek personalizowanych

Trzeba stwierdzić, że na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się dosyć mocnymi gadżeciarzami, pod wieloma względami. Wyposażenie domu, samochodu, sprzęty codziennego użytku, ciuchy itp. Lubimy też w kreatywny sposób prezentować wydarzenia lub markę, których jesteśmy autorami lub uczestnikami.

Krówki personalizowane 

Spójrzmy np. na imprezy okolicznościowe – ileż ciekawych artykułów zamawiamy, aby upamiętnić te chwile. Coraz częściej spotykaną słodkością na przykład na weselach, są krówki personalizowane. Opakowanie wybrane przez parę młodą, dopasowane do stylistyki okazji i prezentujące imiona nowożeńców, datę wydarzenia i krótkie „dziękuję” lub jakąś nadrukowaną sentencję, bezpośrednio na papierku lub opakowaniu, w które włożona jest słodkość.

To nic nowego. Możemy wybrać również i inne cukierki personalizowane. W zależności od gustu, potrzeby czy zwyczajnie – zachcianki. Produktów na rynku jest tyle, ile potrzeb osób zamawiających. Agencje reklamowe i promocyjne, a nawet producenci słodyczy, są na tyle elastyczni, że przygotują właściwie wszystko na zamówienie. Personalizowane krówki są jednak najbardziej popularne. Darzymy je ogromną sympatią i sentymentem. Jednak gadżet ten gości nie tylko na weselach. Eventy różnego typu jak targi, konferencje, spotkania biznesowe i inne, gdzie produkt leży spokojnie nie wadząc nikomu, również są miejscem, gdzie można spotkać tego typu słodkości reklamowe.

Także i w biurach czy w przesyłkach jako miły gadżet razem z długopisem, notatnikiem, breloczkiem itp. Słodkość wywołuje ciepłe uczucia wśród osób, które go otrzymują. Jest to więc pozytywna forma podkreślenia wydarzenia czy marki, z nienarzucającą się formą przekazu.