Jak wybrać DJ-a na wesele?

dj weselny instalujący sprzęt

Nie ulega wątpliwości, że DJ na wesele to coraz powszechniej stosowane rozwiązanie. DJ weselny to fachowiec, który potrafi zafundować parze młodej i jej gościom fantastyczną oprawę muzyczno-wizualną przyjęcia weselnego. Nieraz obsługa przez takiego specjalistę jest naprawdę widowiskowa, a zabawa bardzo przebojowa. Wszystko jednak zależy od tego jakiej klasy DJ-a zatrudnimy na swoją imprezę. Jak więc wybrać tego wartego uwagi?

Jeśli interesuje nas specjalista taki jak DJ na wesele to zadajmy sobie pytanie – jakimi podstawowymi parametrami powinniśmy się kierować przy wyborze kandydata do tego zadania? Okazuje się, że:
– Specjalista powinien mieć portfolio (mogą to być przykłady jego miksów, filmy z minionych wydarzeń, zdjęcia i relacje z poprzednich wesel),
– Ma stronę internetową lub grupy w mediach społecznościowych, w których można zapoznać się z portfolio,
– Przeglądając portfolio, warto zwrócić uwagę na to, jak wygląda DJ na weselach (podarte dżinsy i koszulka są bardziej odpowiednie do klubu nocnego, lepiej ubrać się odpowiednio i z klasą na imprezę weselną),
– Musisz wcześniej zdecydować o ilości godzin, na jakie chcesz zaangażować DJ-a. Z reguły bankiet weselny trwa około 10 godzin,
– Jeśli planujesz wesele, to potrzebujesz osoby z odpowiednim doświadczeniem (jest różnica między DJ-ami ślubnymi i klubowymi),
– DJ weselny musi mieć wysoką wiedzę o swoim sprzęcie, na którym pracuje (określając jego parametry techniczne i dobierając go pod kątem sali).

Sprawdź ofertę: Exclusive Djs Dominik Szymoniak – DJ na Wesele Kraków

Warto jeszcze wiedzieć, że dobry i profesjonalny DJ na wesele zatrudniony na 10 godzin obsługi, tak naprawdę pracował będzie więcej. Wynika to z tego, że fachowiec przyjeżdża na miejsce  około 2 godziny przed rozpoczęciem przyjęcia weselnego, instaluje sprzęt, montuje oświetlenie, itp. Przy okazji sprawdzając czy wszystko działa jak należy. Odpowiednio wcześniejsze przygotowanie sprawia, że kiedy goście zaczynają przyjeżdżać – w sali słychać już lekką muzykę w tle.

DJ weselny z długoletnią praktyką w obsłudze wesel, wie jak wybrać muzykę dla różnych odbiorców. Oczywiście szczegóły odnośnie repertuaru ustala wcześniej z parą młodą, podpowiadając i sugerując różne rozwiązania. Ostateczny głos zawsze należy do zleceniodawców, którymi są młodzi. Doświadczenie DJ-a jest też gwarancją tego, że orientuje się on w głównych etapach programu weselnego i tradycji. Innymi słowy wie doskonale co, jaki i kiedy robić.

Wesela i śluby

Jak dobrze wybrać suknię ślubną?

Ślub jest tak wyjątkowym dniem dla każdej panny młodej, że z pewnością chciała by ona, by tego dnia wszystko wyglądało wręcz jak z bajki.

Read More
Wesela i śluby

Jak wybrać salon ślubny?

Jak wiadomo, w momencie kiedy decydujemy się na ślub, to musimy się również zatroszczyć o odpowiednią suknie ślubną. Bardzo ważne w wyborze sukni ślubnej jest wybranie odpowiedniego salonu, który takie suknie sprzedaje.

Read More
Wesela i śluby

Usługi jubilerskie Warszawa

Jubiler to miejsce, w którym możemy zakupić bardziej lub mniej drogą biżuterię, jednak nie każdy jubiler jest tak dobry, jak kilka spółek funkcjonujących w Warszawie. Jedną z najlepszych z nich jest spółka „biżuteria Warszawa”.

Read More