Bankiet wśród włoskich win

restauracja włoska Kraków

Firmy bardzo często wyprawiają różnego rodzaju przyjęcia. Okazji do tego jest wiele, czasem to sposób na przyciągnięcie nowych kontrahentów, częściej to po prostu sposób na to, aby podziękować pracownikom za udany projekt, który przyniósł przedsiębiorstwu duże korzyści. Organizacja takiego bankietu nie jest szczególnie trudna, o ile część zadań przekażemy odpowiedzialnej firmie, która takową uroczystość urządzi, pod naszą baczną opieką oczywiście.

Takim miejscem jest bez dwóch zdań restauracja włoska Da Pietro, która dzięki wieloletniej, bo aż dwudziestopięcioletniej tradycji, jest w stanie opracować przyjęcie nie tylko udane, ale takie, które pozostanie w pamięci na długo. Lata doświadczenia w branży gastronomicznej pozwoliły im do perfekcji opanować opracowywanie bankietów firmowych, więc nie ma powodu, aby obawiać się jakichkolwiek wpadek.

Restauracja ta położona jest w Krakowie, ale nie byle gdzie. Znajduje się w piwnicy pod częścią starych kamienic, przez to swym wyglądem przypomina piwniczkę na wina, w której o dziwo jest ich niemało. Same Da Pietro oferuje wiele rodzajów win, które w takich warunkach przechowywania nabierają dodatkowych walorów. Wina białe, różowe czy musujące to tylko kilka pozycji, którymi będzie można uraczyć przybyłych na bankiet gości.

Najmocniejszą stroną restauracji jest jednak jedzenie – oryginalne, włoskie smaki. Nie brakuje tutaj smażonych ryb, duszonego mięsa, ociekającego sosem makaronu czy pachnącej pizzy. A przysmaki kuchni włoskiej idealnie sprawdzą się na bankiecie, bo któż nie lubi spaghetti?

Reasumując, restauracja Da Pietro to wręcz idealne miejsce na urządzenie firmowego bankietu. Świetne jedzenie, oryginalne wina, genialna obsługa – czy potrzeba czegoś więcej, aby urządzić zjawiskowe przyjęcie dla ciężko pracujących pracowników?

Zobacz też: Restauracja Włoska Kraków | DaPietro

Litebox - Titan
Budownictwo Przemysł

System Litebox w nowoczesnym budownictwie

Budownictwo w życiu człowieka było obecne od najdawniejszych lat jego istnienia. Jeszcze w epoce kamienia łupanego, gdy ludzkość prowadziła koczowniczy tryb życia budownictwo już raczkowało, aby w przyszłości wydać spektakularne budowle oraz monumenty.

Read More
szalunki-na-wynajem
Budownictwo Przemysł

Szalunki wynajem budownictwo

Wiele młodych małżeństw zaraz po ślubie staje przed wyborem gdzie będzie ich przyszły dom. Czy zdecydują się na wybudowanie domu czy też zakup mieszkania zależy przede wszystkim od ich indywidualnych preferencji ale też od zasobów finansowych jakimi dysponują.

Read More
krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych
Przemysł Reklama i marketing

Krówki weselne dla gości weselnych – tylko dla Ciebie

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Tego dnia zmieni się nasz harmonogram. Trzeba będzie zadbać o nowe obowiązki względem siebie, a także rozmyślać więcej nad wspólną przyszłością i drogą życiową. Jednak warto najpierw odpowiednio nacieszyć się właśnie tym dniem.

Read More