Bankiet wśród włoskich win

Firmy bardzo często wyprawiają różnego rodzaju przyjęcia. Okazji do tego jest wiele, czasem to sposób na przyciągnięcie nowych kontrahentów, częściej to po prostu sposób na to, aby podziękować pracownikom za udany projekt, który przyniósł przedsiębiorstwu duże korzyści. Organizacja takiego bankietu nie jest szczególnie trudna, o ile część zadań przekażemy odpowiedzialnej firmie, która takową uroczystość urządzi, pod naszą baczną opieką oczywiście.

Takim miejscem jest bez dwóch zdań restauracja włoska Da Pietro, która dzięki wieloletniej, bo aż dwudziestopięcioletniej tradycji, jest w stanie opracować przyjęcie nie tylko udane, ale takie, które pozostanie w pamięci na długo. Lata doświadczenia w branży gastronomicznej pozwoliły im do perfekcji opanować opracowywanie bankietów firmowych, więc nie ma powodu, aby obawiać się jakichkolwiek wpadek.

Restauracja ta położona jest w Krakowie, ale nie byle gdzie. Znajduje się w piwnicy pod częścią starych kamienic, przez to swym wyglądem przypomina piwniczkę na wina, w której o dziwo jest ich niemało. Same Da Pietro oferuje wiele rodzajów win, które w takich warunkach przechowywania nabierają dodatkowych walorów. Wina białe, różowe czy musujące to tylko kilka pozycji, którymi będzie można uraczyć przybyłych na bankiet gości.

Najmocniejszą stroną restauracji jest jednak jedzenie – oryginalne, włoskie smaki. Nie brakuje tutaj smażonych ryb, duszonego mięsa, ociekającego sosem makaronu czy pachnącej pizzy. A przysmaki kuchni włoskiej idealnie sprawdzą się na bankiecie, bo któż nie lubi spaghetti?

Reasumując, restauracja Da Pietro to wręcz idealne miejsce na urządzenie firmowego bankietu. Świetne jedzenie, oryginalne wina, genialna obsługa – czy potrzeba czegoś więcej, aby urządzić zjawiskowe przyjęcie dla ciężko pracujących pracowników?

Zobacz też: Restauracja Włoska Kraków | DaPietro